szustak-metaloplastyka.pl

  • 001.jpg
  • 002.jpg
  • 005.jpg
  • 003.jpg

dol

 

Referencje

    Mieszkamy za granica od 30 lat, naszym marzeniem było wybudowanie domku Letniskowego na Mazurach.Po latach ciężkiej pracy nasze marzenie się spełniło. Jednak dystans jaki nas dzieli z krajem utrudniał nam urządzenie wnętrza....i tu przyszedł nam z pomocą pan Jacek, którego stronę znaleźliśmy w internecie.Naszym pierwszym zamówieniem był żyrandol. Jak przyszły do nas pierwsze zdjęcia, byliśmy tak zachwyceni, że od razu zamówiliśmy kolejne dekoracje, mianowicie: kinkiety, wieszaki, drzwiczki i zadaszenie do grillowędzarki. Zdaliśmy się całkowicie na pomysłowość i finezje pana Jacka w projektowaniu i wykonaniu wszystkich wyrobów. Pan Jacek został obdarzony wielkim talentem a jego solidność i uczciwość to cechy, które są rzadko spotykane, nigdy nie zawiódł naszego zaufania, wszystkie dekoracje, które dla nas wykonał przekroczyły nasze oczekiwania.Nasza lista jest jeszcze długa i mamy nadzieje, ze pan Jacek w wolnej chwili coś dla nas jeszcze zrobi.

                                                                                                                                                      Tom Kowalski, mieszkaniec Kanady.

 

REFERENCJE

    Stronę internetową pana Jacka znaleźliśmy nie przypadkiem, ponieważ poszukiwaliśmy perfekcyjnego wykonawcy stylowego żyrandola jak również kinkietów i okapu kuchennego. Błądząc pomiędzy dziesiątkami różnego rodzaju stron o tematyce kowalskiej, witryna o której mowa najbardziej przypadła nam do gustu, a zwłaszcza dzieła znajdujące się w folderze galeria. Mając sceptyczne nastawienie do ofert rynkowych, również w tym przypadku podeszliśmy do tematu zdobnictwa naszego domu z pewną rezerwą. Podczas pierwszej rozmowy telefonicznej okazało się, że mamy do czynienia z rzemieślnikiem obdarzonym niezwykłą intuicją, jak również olbrzymią wiedzą teoretyczną (a jak się później również okazało praktyczną) z zakresu stylizacji pomieszczeń. Udzieliliśmy szczegółowego wywiadu na temat naszych oczekiwań i z niecierpliwością czekaliśmy na efekt ciężkiej, kowalskiej pracy. Podczas montażu nowych dekoracji, nie mogliśmy wyjść z podziwu dla kunsztu i pomysłowości pana Jacka, a kolejne etapy upiększania domu bez wahania powierzyliśmy w ręce zaprzyjaźnionego specjalisty. Dziękujemy i z całego serca polecamy fachowe usługi oraz osobę niezwykle sympatycznego artysty metaloplastyka.

Pozdrawiamy.
        Anna i Józef Napieralscy

 

      Dzięki zdolnościom Pana Jacka nasz świeżo odrestaurowany, poniemiecki dom położony w miejscowości Suchy Rób na mazurach, jest jedną z piękniej udekorowanych posiadłości w tym miejscu, a przynajmniej tak twierdzą nasi znajomi. Artystyczny wkład pana Jacka oraz bezpośrednie zaangażowanie widoczne są na każdym kroku, a zwłaszcza w salonie i sąsiedztwie kominka oraz na zewnątrz posesji. Jesteśmy niezwykle usatysfakcjonowani, a przy tym pełni podziwu dla intuicji artystycznej i kunsztu rzemieślniczego zaprzyjaźnionego artysty ponieważ porozumiewając się tylko za pomocą telefonu, każdy z elementów wykonany został zgodnie z naszymi założeniami, a przy tym wspomnę iż nie dysponowaliśmy ani jednym rysunkiem ani fotografią. Dziękujemy za owocną współpracę i w razie potrzeby chętnie zlecimy wykonanie innych zdobień naszego domku. Z pozdrowieniami
 
                                                                                     Karkosikowie.